Stając się członkiem społeczności doTERRA otrzymujesz szereg przywilejów.

1) KUPUJESZ produkty niższej cenie – czyli około 25% taniej niż osoba spoza klubu.

2) Masz możliwość uzyskania różnych dodatkowych bonusów za określone zakupy (produkt miesiąca GRATIS za zamówienie LRP na min. 125PV, procent zamówienia w punktach zwracany na Twoje konto do wykorzystania na zakupy, prowizje od zamówień osób które zaprosisz do klubu, promocje BOGO – kup 1 produkt a drugi otrzymasz gratis).

3) Jeśli chcesz się rozwijać możesz wypracować tzw dochód pasywny – polecając produkty doTERRA innym osobom.

4) Możesz spotykać się z osobami podobnie myślącymi jak Ty, podróżować i zwiedzić świat – i najważniejsze masz okazję żyć ciekawiej ciesząc się zdrowiem poprzez używanie Produktów doTERRA.

.

pastedGraphic.png

.

Ile mogę zarobić?

Możliwości biznesowe doTERRA są bardzo rozbudowane. Podczas gdy zdecydowana większość rzeczników Wellness koncentruje się na stosowaniu olejków eterycznych dla dobra swojej rodziny i przyjaciół, niektórzy chcą rozwijać rentowny biznes. Aktywnie pracują nad rozwojem i osiąganiem pozycji lidera w ramach doTERRA, dzięki czemu budują dodatkowe źródło swoich dochodów. Wyniki każdego Wellness Advocate zależą od czasu i wysiłku włożonego w budowanie własnej działalności doterra.

pastedGraphic_1.png

Plan wynagrodzeń w doTERRA

Dodatkowym bonusem są Pule Liderów, jednak wypłacane są one dopiero od poziomu Premier. Jeżeli masz pytania co do szczegółów tej premii, napisz do mnie a prześlę Ci szczegółowe informacje.

Szybki start

pastedGraphic_2.png

Zarobki w doTERRA (Szybki Start)

Po pierwsze, prowizja „Fast Start” („Szybki Start”) pozwala konsultantom uzyskać premię od osób, z którymi podzielili się olejkami eterycznymi oraz pomogli im zapisać się do klubu doTERRA. Aby zdobyć prowizję Szybki Start, trzeba zrealizować zakup lojalnościowy o wartości 100 PV. Fast Start jest wypłacany co tydzień z zamówień nowego Wellness Advocate w ciągu jego pierwszych 60 dni w doTERRA. Jest to najprostszy i najważniejszy bonus na początku pracy w doTERRA. Kiedy olejki eteryczne są częścią Twojego stylu życia, łatwo jest dzielić się nimi z innymi.

Spójrzmy na powyższy przykład. Lisa zapisała Megan. Megan złożyła 3 zamówienia w ciągu pierwszych 60 dni (Zamówienie PV: 132PV, 78PV i 147PV.). Lisa otrzymała wyagrodzenie za każde z tych zamówień równe 20 procentom PV. Wartości poszczególnych wypłat wynosiły odpowiednio 26,40 USD, 15,60 USD i 29,40 USD. Lisa zarobiła 71,40 $ za edukację i zapisanie Megan. To całkiem proste.

Moc 3

pastedGraphic_3.png

Bonus „Moc 3” opiera się na dwóch głównych elementach: strukturze i programie lojalnościowym. Pomaga to nowym budującym od samego początku skupić się na strukturze, co ułatwia w przyszłości zdobywanie rang. Strategiczne budowanie struktury jest ważną częścią planu wynagrodzeń doTERRA – pomaga budować znaczny dochód rezydualny i na tym koncentruje się właśnie program Loyalty Rewards (LRP).

Kiedy nauczysz się, jak ważny jest Program lojalnościowy i rozwiniesz swoją strukturę niezbędną do zakwalifikowania się do bonusu „Moc 3”, zdobędziesz solidne podstawy do odnoszenia dalszych sukcesów i rozbudowywania swojej struktury.

Istnieją trzy poziomy bonusu „Moc 3”, które możesz zdobyć: 50 $, 250 $ i 1500 $. Każdy bonus uzyskuje się poprzez odpowiednie rozmieszczenie członków składających zamówienia lojalnościowe na 100PV i odpowiednią liczbę członków zespołu, tak jak na powyższym obrazku. Bonus Power of 3 jest prosty, jeśli skupisz się na budowaniu do 50, a następnie pomożesz innym zrobić to samo.

50 $: Musisz mieć trzech osobiście zapisanych rzeczników odnowy biologicznej ze 100 zleceniami lojalnościowymi PV i łączny wolumen zakupów 600PV. (Wolumen zespołu obejmuje osobiste zamówienie, zamówienia osób z pierwszej linii, zamówienia detaliczne i zamówienia preferowanych członków).

250 $: Twoi trzej członkowie zespołu muszą zdobyć 50 $ bonusu mocy 3. Muszą mieć trzech wykwalifikowanych, osobiście zapisane osoby z wolumenem minimum 600PV (zobacz na obrazku powyżej).

1500 $: trzy osoby z Twojej pierwszej linii muszą zarobić 250 $, co oznacza, że pomagasz im nauczyć tego biznesu 3 osoby, aby każdy z nich otrzymał bonus 50 $. Każda z dziewięciu osób z Twojego drugiego poziomu musi również mieć trzy osobiście zapisane osoby które mają obrót co najmniej 600 PV.

Uruchom swój biznes doTerra online lub offline

Jeżeli masz pytania, zaplanuj rozmowę telefoniczną ze mną, aby rozważyć wszystkie opcje. Nie wahaj się skontaktować ze mną, napisz lub zadzwoń na numer 502 632 744.

Jaka jest praca w doTERRA

pastedGraphic_4.png

Praca w doTERRA

Praca w doTERRA jest prosta, łatwa i przyjemna. Jeśli wiesz już, że chcesz budować własną markę w internecie lub też offline, jesteś we właściwym miejscu. Tradycyjne sposoby budowania biznesu wciąż działają, ale żyjemy w czasach nowoczesnej komunikacji, takiej jak Zoom czy Facebook i korzystanie z tych narzędzi może go znacznie ułatwić. Istnieje przepis na sukces w biznesie online w domu, jednak wymaga to pracy. Rezultaty zależą od włożonej pracy, tak jak w każdym biznesie. Krok po kroku zbudujesz udany biznes doTERRA.

.

Podejmij DZIŚ decyzję o swoim zdrowiu i przyszłości finansowej. Zacznij swoją przygodę z doTERRA. Zarejestruj konto klikając w poniży link, wybierz opcję Aderisci e risparmia:

www.mydoterra.com/MedicinaMonasterialis

Wpisz swoje dane (kod sponsora 7196450) I już masz konto i 25 % bonusu na olejki!

Na tą chwilę strona jest w języku włoskim, ale możesz kliknąć „Przetłumacz stronę” z boku paska w przeglądarce aby strona wyświetlała się po polsku. Wypełnij wszystkie pola (nie wprowadzając polskich znaków) i na końcu zatwierdź.

Jeśli masz problem – napisz do mnie a ja zrobię to za Ciebie.

Pozdrawiam!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *