Przed zakupem zastanów się, czy warto kupić jeden czy dwa olejki po cenie detalicznej, czy lepiej  rozważyć opcję założenia konta w doTERRA po to, aby móc kupować olejki w cenach hurtowych z 25% zniżką, lub też chcesz dołączyć do mojego zespołu i mieć możliwości dodatkowych zarobków dzięki dzieleniu się olejkami.

REJESTRACJA KONTA W DOTERRA

Jeśli jesteś już zdecydowany/a i chcesz korzystać z eterycznych olejków najwyższej jakości czystej klasy terapeutycznej CPTG, a także korzystać ze zniżek i promocji możesz zarejestrować konto w doTERRA. Warto zadbać o to, by kupować je w jak najniższej cenie. Poniżej przedstawiam informacje jak założyć konto, aby w pełni korzystać ze wszystkich zniżek i ofert. 

Wejdź na stronę

www.mydoterra.com/MedicinaMonasterialis 

Jeżeli chcesz, aby strona wyświetliła się po polsku, kliknij prawym przyciskiem myszy na stronie w przeglądarce Chrome i wybierz „Przetłumacz na język polski”. 

pastedGraphic.png

Na stronie www.mydoterra.com/medicinamonasterialis wybierz „Aderisci e Risparmia” lub w polskiej wersji „Dołącz i zapisz”.

W menu wybierz „Dołącz i zapisz”, natomiast jeżeli jesteś w wersji włoskiej, wówczas „Aderisci e risparmia”. Pojawi się strona, na której zobaczysz, jakie są możliwości kupowania olejków. Są trzy opcje:

  • Retail Customer – klient detaliczny – zakup bez zakładania konta, nie będziesz mogła / mógł korzystać ze zniżek. Będziesz kupować olejki po cenie detalicznej. Możesz to zrobić bezpośrednio klikając w poniższy link: www.mydoterra.com/MedicinaMonasterialis Po przejściu na tę stronę należy kliknąć zakładkę „Negozio”. Ceny detaliczne są przeznaczone dla tych osób, które chcą kupić tylko kilka sztuk olejków eterycznych lub innych produktów doTERRA. Jeśli uważasz, że wydasz mniej niż 500 PLN na olejki eteryczne i inne produkty w ciągu następnego roku, zakupy poprzez opcję SHOP to może być opcja dla Ciebie. Jeśli jednak chciałabyś / chciałbyś korzystać ze zniżek oraz bonusów, zastanów się nad założeniem konta hurtowego, wskazówki jak to zrobić znajdziesz poniżej.
  • Wholesale Customer – klient hurtowy – będziesz mogła/mógł korzystać ze zniżki -25% już przy pierwszym zakupie, masz też możliwość otrzymania 10-30% w produktach GRATIS oraz możliwość otrzymania produktu miesiąca GRATIS. Za założenie takiego konta jest pobierana opłata wpisowa 24,6 euro (około stu złotych), ale można jej uniknąć kupując zestaw startowy tzw. Enrollement Kit. Możesz wybrać zestaw najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.
  • Wellness Advocate – inaczej Rzecznik Zdrowia lub Wellness Coach – kosztuje tyle samo co Wholesale Customer, masz dostęp do 25% zniżki, możliwość otrzymania 10-30% w produktach GRATIS, możliwość otrzymania produktu miesiąca GRATIS, dodatkowo również możliwość zapisania nowych Klientów Hurtowych i Wellness Advocates (dla tych osób, które chcą być Klientem i dodatkowo zająć się doTERRA biznesowo). Rekomenduję tę drugą opcję, czyli konto Wellness Advocate.  Po dołączeniu do doTERRA jako Wellness Advocate otrzymasz darmową, osobistą stronę internetową wraz z prostym, ale funkcjonalnym sklepem e-commerce, możesz od razu zacząć kupować dla siebie lub jeśli będziesz chciała/chciał możesz polecać produkty doTERRA i zarabiać na tym. 

W żadnej z tych trzech opcji nie ma obowiązku dokonywania regularnych zakupów ani zakupów na określoną kwotę. Jako członek doTERRA możesz zaoszczędzić do 55% w porównaniu do zwykłej ceny.

Zjedź w dół i kliknij Dołącz doTERRA (lub UNISCI a doTERRA jeśli jesteś w wersji włoskiej):

pastedGraphic_1.png
pastedGraphic_2.png

Rodzaje kont w doTERRA – rekomenduję trzecią opcję Niezależny Konsultant (Wellness Advocate)

Następnie wybierz język, który znasz (na razie polskiej wersji nie ma). W polu wyboru kraju wybierz Europe, a następnie Polska.

pastedGraphic_3.png

Kliknij przycisk Dalej.

Wybierz teraz rodzaj konta. Polecam Wellness Advocate. Znowu zatwierdź przyciskiem Continue. 

pastedGraphic_4.png

Jak założyć konto w doTERRA – wybór rodzaju konta.

Wpisz (nie używając polskich znaków) swoje dane oraz dane męża lub żony ewentualnie wspólniczki/wspólnika (Co-App First Name), jeśli konto ma być wspólne. W doTERRA małżonkowie nie mogą mieć oddzielnych kont zarejestrowanych pod tym samym adresem. Wpisz również adres do wysyłki, lub zaznacz że jest taki sam, jak adres rejestracyjny.

pastedGraphic_5.png

Jak założyć konto w doTERRA – uzupełnij swoje dane

Wybierz strefę czasową Brussels, Berlin, Rome. Uzupełnij okienko z numerem telefonu i adresem mailowym. Uzupełnij wszystkie pola z gwiazdką, innych danych nie musisz wpisywać. Potem zaznacz datę urodzenia, pamiętając, najpierw miesiąc, potem dzień i rok. W okienku Enroller ID sam wstawi się nr osoby, która Cię rejestruje w doTERRA (7196450), a jeśli tego nie ma to możesz wpisać jej dane. Okienkiem sponsor nie zawracasz sobie głowy – to kwestia techniczna, z którą upora się Enroller już po rejestracji.

W kolejnym kroku wpisz hasło do swojego konta, złożone z 8-15 znaków, w tym małe i duże litery oraz cyfry. Zaakceptuj warunki i znowu kliknij Dalej.

Teraz wybierz zestaw rejestracyjny. Możesz wybrać dowolny zestaw (Enrollment Kit) lub Essential Booklet & Enrollement Fee z dowolnymi olejkami. Zestaw jest zawsze bardziej atrakcyjny. 

Do tego zamówienia można dołączyć dowolne produkty, wszystko od razu ze zniżką 25%. W miesiącu, w którym dokonuje się rejestracji nie będzie można złożyć kolejnego zamówienia. Dobrze jest więc przemyśleć zakupy i zaopatrzyć się we wszystko co niezbędne, od razu w czasie rejestracji. Warto rozważyć dyfuzor oraz frakcjonowany olej kokosowy do rozcieńczania olejków. Wystarczy w okienku zacząć wpisywać nazwę produktu, a pojawi się podpowiedź.

Po wypełnieniu zamówienia przechodzimy do formularza z danymi o płatności. Możemy ustawić płatność kartą kredytową lub przelewem bankowym.

Po wypełnieniu wszystkich koniecznych pól należy kliknąć w przycisk Process Order Now & Contiune.

Następnie należy kliknąć w View Totals, pojawią się ceny brutto. Wtedy jeszcze raz klikamy w ProcessOrder Now & Continue. Pojawi się komunikat o dokonaniu zamówienia.

Możesz teraz zakończyć cały proces lub ustawić kolejne zamówienie na następny miesiąc. Jest to tzw. zamówienie lojalnościowe, które pozwoli zacząć zbierać punkty za zakupy. Z każdego zamówienia, 10% jego wartości wróci na Twoje konto (w postaci punktów) i będziesz mogła je potem wymienić na dowolne produkty. Przykładowo, załóżmy, że chcesz korzystać z programu lojalnościowego. Wybierasz dzień, w którym zamówienie ma być zrealizowane. Najlepiej jest wybrać dzień pomiędzy 1 a 15 dniem miesiąca, bo wówczas jest szansa na zdobycie produktu miesiąca (przy zamówieniu o wartości punktowej 125 PV) .

Pojawi się komunikat o tym, że możesz to zamówienie edytować 24h przed realizacją. 

Na koniec dostajesz komunikat numerom ID Twojego konta w doTERRA, numerem pierwszego zamówienia oraz numerem zamówienia na kolejny miesiąc.

Jeśli chcesz coś zmienić w swoich danych lub w zamówieniu, lub jeżeli masz jakikolwiek inny problem z kontem doTERRA, możesz napisać na adres polska@doterra.com, otrzymasz pomoc w języku polskim.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie pomocne i rejestracja konta nie sprawi Ci trudności.

Zapraszam Cię do przyłączenia się do tej przygody z aromaterapią poprzez stosowanie olejków eterycznych dla dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i duchowego.

ZMIEŃ SWOJE DZISIEJSZE ŻYCIE !

Inwestując w siebie, inwestujesz w swoje zdrowie, zdrowie swojej rodziny w bardzo naturalny i ekologiczny sposób.

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się i napisz do mnie.

Pozdrawiam Ciebie i życzę dużo zdrowia,

o. Tomasz Tęgowski


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *